Oud-leden Wizz Wizzard betuigen eer aan overleden zanger

Volgend jaar is het tien jaar geleden dat Philippe ‘Wizz’ Beauprez, festivalorganisator maar bovenal muzikant uit Aalter, overleed aan de gevolgen van kanker. Zijn muzikale nalatenschap krijgt nu opnieuw aandacht. Oud-bandleden brengen onder de naam Reflections from Hell een tribute aan Wizz en zijn Wizz Wizzard

In overleg met de weduwe van Wizz is gekozen voor de naam Reflections from Hell (een oud-nummer van Wizz Wizzard) om duidelijk te maken dat het om een tribute gaat. Oud-bassist D-Troy kan vanwege tijdsgebrek niet deelnemen aan de tributeband: hij wordt vervangen door Wizz’s zoon Aadrie. Achter de drums zit Steve DC. Deceuninck, met Mario ‘SMB’ van Laethem, Jan ‘Sluize’ Versnick en Kenny Geerts zijn er drie gitaristen. De zang komt voor rekening van Andy Polfliet (Eternal Breath).

Het tribute-project streeft ernaar om Wizz eervol te herdenken door zijn muziek opnieuw live te brengen. Na enkele try-outs zijn er optredens gepland op festivals en selectieve shows, met een nadruk op een bescheiden en respectvolle uitvoering. Een deel van de opbrengsten wordt geschonken aan Kom op tegen Kanker. Bookers kunnen mailen!